AFA6B6E1-46EB-463E-B52F-A29E125DF9D4
Jestem ekspertem od redukcji stresu i naturalnego “podkręcania” możliwości mózgu.

Witaj! Nazywam się Magdalena Wysocka-Dudziak. Jestem lekarzem, specjalistą neurologiem.

Na co dzień pracuję na Oddziale Neurologicznym i Udarowym. W listopadzie 2018 roku, będąc na urlopie macierzyńskim, założyłam bloga, którego właśnie czytasz – drdudziak.pl, gdzie w sposób przystępny, bo nielekarskim i często zabawnym językiem, piszę o optymalnym funkcjonowaniu umysłu, naturalnych metodach jego “podkręcenia” oraz profilaktyce chorób neurologicznych.

Jako lekarz ze specjalizacją z neurologii i osoba całe życie doceniana za wiedzę, inteligencję oraz identyfikowana jako “kujonek” wiem jak sprawić by mózg działał optymalnie. Jestem ekspertem od redukcji stresu i naturalnego “podkręcania” możliwości mózgu.
 
Moja misja i obietnica

Moja pasja bierze się z miłości do nauki i ciągłego rozwoju. Uwielbiam się uczyć i chcę móc to robić do późnej starości! Moją misją stało się poznanie wszystkich możliwych sposobów poprawy funkcjonowania mózgu i skutecznych metod profilaktyki chorób neurodegeneracyjnych. Teraz chcę podzielić się moją wiedzą. Pokażę Tobie jak to zrobić!

Nauczę Cię jak dbać o mózg by cieszyć się zdrowiem i sprawnością intelektualną na długie lata (m.in. zminimalizować ryzyko rozwoju choroby Alzheimera i innych otępień), zarządzać stresem oraz w naturalny sposób rozwinąć możliwości umysłu – w tym nauki, efektywności i koncentracji.

Moje podejście do zdrowia ciała i umysłu jest holistyczne. Uczę o diecie, aktywności fizycznej, relaksacji, rozwoju, uważności i innych metodach medytacji. Pomogę Ci realnie zmienić Twoje życie na zdrowe, szczęśliwe i spełnione poprzez:
  • redukcję stresu
  • poprawę koncentracji
  • neuro-efektywną naukę
  • doskonałą pamięć
  • dietę dostosowaną do potrzeb Twojego mózgu
  • dobór aktywności fizycznej optymalnej dla działania mózgu
Poznajmy się!

Oprócz tego bloga można mnie znaleźć także na Facebook’u oraz Instagramie. W moich mediach społecznościowych spotykam się z Wami na żywo dzieląc się wiedzą i odpowiadając na Wasze pytania. Prowadzę grupę na Facebook’u “Neuro-optymalizacja – fit your mind with DrDudziak”. Piszę również gościnne artykuły do innych miejsc w sieci. A już w październiku 2019 roku poprowadzę wykład na Eye Care Conference w Gdyni.

Zapraszam Cię w transformacyjną podróż, gdzie mindfulness, ruch, dieta i celowe używanie umysłu, przeistoczą Twoje ciało, umysł i rzeczywistość, która Cię otacza w sposób, którego nie jesteś teraz w stanie sobie nawet wyobrazić…
 
Masz pytanie? Propozycję współpracy? Napisz do mnie: magdalena@drdudziak.pl