AFA6B6E1-46EB-463E-B52F-A29E125DF9D4

Witaj! Nazywam się Magdalena Wysocka-Dudziak.

Jestem lekarzem, specjalistą neurologiem, neurotrenerem oraz blogerką. Ukończyłam nie tylko szereg kursów i szkoleń z zakresu neurologii, ale też kurs Redukcji Stresu Opartej na Uważności (ang. MBSR – Mindfulness Based Stress Reduction). Wszystko to sprawia, że jestem ekspertem od redukcji stresu i naturalnego “podkręcania” możliwości mózgu.

Na co dzień pracuję na Oddziale Neurologicznym. W listopadzie 2018 roku będąc na urlopie macierzyńskim założyłam bloga.  Właśnie go czytasz – drdudziak.pl. Tu w sposób przystępny, bo nielekarskim i często zabawnym językiem, piszę o optymalnym funkcjonowaniu umysłu oraz profilaktyce chorób neurologicznych.

Jako lekarz ze specjalizacją z neurologii, osoba identyfikowana jako “kujonek” oraz od zawsze doceniana za wiedzę i inteligencję, wiem jak sprawić by mózg działał optymalnie. Jestem fachowcem od naturalnego “podkręcania” sprawności umysłu i zarządzania stresem.
 

Moja misja i obietnica

Moja pasja bierze się z miłości do nauki i ciągłego rozwoju. Uwielbiam się uczyć i chcę to robić do późnej starości! Moją misją stało się poznanie wszystkich naukowo potwierdzonych i efektywnych metod poprawy funkcjonowania mózgu oraz profilaktyki chorób neurodegeneracyjnych. Teraz chcę podzielić się moją wiedzą. Pokażę Tobie jak to zrobić!

Nauczę Cię jak dbać o mózg by cieszyć się zdrowiem i sprawnością intelektualną na długie lata (m.in. zminimalizować ryzyko rozwoju choroby Alzheimera i innych zaburzeń otępiennych). Pokażę jak zarządzać stresem oraz w naturalny sposób rozwinąć możliwości umysłu – w tym nauki, efektywności i koncentracji.

Moje podejście do zdrowia ciała i umysłu jest holistyczne. Uczę o diecie, aktywności fizycznej, relaksacji, rozwoju, uważności i innych metodach medytacji. Pomogę Ci realnie zmienić Twoje życie na zdrowe, szczęśliwe i spełnione poprzez:
  • redukcję stresu
  • poprawę koncentracji i efektywności
  • neuroefektywną naukę
  • doskonałą pamięć
  • dietę dostosowaną do potrzeb Twojego mózgu
  • dobór aktywności fizycznej optymalnej dla działania mózgu

Poznajmy się!

Oprócz tego bloga można mnie znaleźć także na Facebook’u oraz Instagramie. W moich mediach społecznościowych spotykam się z Wami na żywo dzieląc się wiedzą i odpowiadając na Wasze pytania. Prowadzę grupę na Facebook’u “Neurooptymalizacja – fit your mind with DrDudziak”. Piszę również gościnne artykuły do innych miejsc w sieci.

Zapraszam Cię w transformacyjną podróż, gdzie mindfulness, ruch, dieta i celowe używanie umysłu, przeistoczą Twoje ciało, mózg i rzeczywistość, która Cię otacza w sposób, którego nie jesteś teraz w stanie sobie nawet wyobrazić…
 
Masz pytanie? Propozycję współpracy? Napisz do mnie: magdalena@drdudziak.pl

Przewiń do góry