La Belle Apparel-3

Neuro-optymalizacja – grupa na Facebook’u

Dzisiaj premiera nowego projektu, więc będzie energicznie! Jestem bardzo podekscytowana, bo utworzyłam właśnie dla nas grupę na Facebook’u “Neuro-optymalizacja“. Jeśli śledzisz mnie właśnie na Facebook’u bądź na Instagramie, to już pewnie wiesz o czym będzie grupa i czego się będzie w niej spodziewać. Jeśli nie, to zaraz to wyjaśnię.

Swoją drogą zachęcam Cię do obserwowania mnie na Facebook’u i/lub Instagramie, bo ani treści stamtąd nie będą powielane na grupie ani odwrotnie. Chcę, żebyście należąc do grupy, śledząc mnie w mediach społecznościowych czy wreszcie czytając bloga we wszystkich tych miejscach dostawali coś niepowtarzalnego. Oczywiście niektóre posty będą podobne (np. o nowych artykułach na blogu), ale w większości każde z tych miejsc i wiedza tam przekazywana będą unikalne.

Wracając do grupy. Wszystkich, którzy chcą rozmawiać na temat zdrowia i optymalnego funkcjonowania mózgu znajdą tam miejsce dla siebie. Dużo miejsca poświęcimy profilaktyce chorób neurologicznych poprzez dietę, relaksację czy ruch. Poruszane będą także zagadnienia naturalnego “podkręcania” możliwości umysłu takich jak koncentracja, uczenie się czy pamięć oraz wybrane aspekty chorób neurologicznych.

Grupa jest utworzona dla Was – moich czytelników. Nie bój się pisać, komentować czy przesyłać materiały znalezione w sieci. Jedyna uwaga jaką mam to by były to treści spójne z tematyką grupy i z rzetelnych źródeł. Zapoznaj się też proszę z regulaminem dostępnym na stronie grupy – ułatwi to nam wszystkim sprawne i przyjemne z niej korzystanie.

Neuro-optymalizacja – fit your mind with Dr Dudziak

Dzięki Waszej pomocy w mediach społecznościowych powstała nazwa “Neuro-optymalizacja“. Było wiele świetnych propozycji. Nie wszystkie jednak były “wolne”. Często istniała już taka grupa lub strona internetowa. “Neuro-optymalizacja” wg mnie ciekawie brzmi, wpisuje się w tematykę grupy i czuję się z nią dobrze. Pozwoliłam też sobie na podtytył “Fit your mind with Dr Dudziak”, czyli spraw, że Twój umysł będzie fit z Dr Dudziak. A co Ty myślisz o nazwie i grafice powyżej?

Zapraszam Cię do dyskutowania i uczenia się z nami. Widzimy się na grupie?

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Tagi

Przewiń do góry